Wspieram przedsiębiorców i marketerów na drodze do ułożonego marketingu B2B

Znajdziesz mnie na...

Program B2B Marketing Starter

Jeżeli czujesz, że Twój marketing nie osiąga zadowalających efektów, bądź chcesz rozwinąć go bardziej – jesteś w dobrym miejscu. Przygotowałem dla Ciebie propozycję współpracy 1:1, aby Twój dział marketingu pozyskiwał więcej klientów, wspierał sprzedaż i osiągał coraz to lepsze rezultaty.

Większość działów marketingu odpowiada za mniej, niż 30% leadów.

Kiedy rozmawiam z właścicielami firm, bądź osobami, które owymi działami zarządzają, powtarzają się niemalże zawsze te same problemy: 

  • Brak planu marketingowego marketing działa według bieżących pomysłów, a nie określonej strategii.
  • Brak nowych zapytań od klientów – marketing nie dostarcza Wam wystarczająco leadów.
  • Brak analizy aktualnych działań – nie analizujecie skuteczności prowadzonych działań marketingowych.
Celem jest zwiększyć Wasze wyniki
o 25% w ciągu kwartału.

Moją odpowiedzią na te problemy jest…

B2B Marketing Starter

To comiesięczny program, w ramach którego pracuję z Waszym działem marketingu indywidualnie, a celem jest zwiększenie o 25% miesięcznej liczby potencjalnych klientów w ciągu kwartału.

Nasza współpraca zaczyna się od analizy Waszego biznesu. Z niego powstaje później plan marketingowy, który realizuje zespół z moim stałym wsparciem i analizą skuteczności.

Dlaczego warto?

01

Pozyskacie więcej nowych klientów

Dzięki skutecznej strategii marketingowej zauważycie wzrost liczby potencjalnych klientów.

02

Nie będziecie przepalać pieniędzy

Wydajny dział, który dowozi wyniki jest dobrą inwestycją długoterminową.

03

Lepiej zaplanujecie swój marketing

Z czasem działania marketingowe w Waszej firmie będą coraz bardziej przemyślane i efektywne.

04

Marketing pomoże Wam sprzedawać

Przez skuteczny marketing uprościcie proces sprzedaży i zwiększycie efektywność.

Co zawiera program?

Bezpłatny audyt

Analiza pomaga spojrzeć na Wasz biznes z lotu ptaka. W trakcie niej analizuję Wasz cały marketing. Od strategii przez komunikację, aż po osiągane przez marketing wyniki. Audyt pomoże zidentyfikować słabe i mocne punkty, na podstawie których stworzymy plan.

Plan marketingowy

To kwartalna mapa dla Was i dla mnie, która określa dalsze działania. To nad nimi będziemy głównie pracować, aby osiągnąć Wasz cel. Składa się on z konkretnych procesów i zadań, a także wskaźników efektywności. Wszystko po to, abyśmy wiedzieli, że idziemy do przodu.

Cotygodniowe konsultacje marketingowe

Wsparcie mailowe przez 5 dni w tygodniu

Comiesięczny raport zestawiający wyniki marketingu

Dlaczego audyt, który oferuję
jest bezpłatny?

Najważniejsza dla mnie jest Wasza satysfakcja, rezultat i pewność, że podczas współpracy zobaczycie efekty. Audyt, który oferuję jest tego gwarancją. 

Przeprowadzam go przed rozpoczęciem współpracy, abyś pokazać Wam kierunek, w którym będzie rozwijał się Wasz marketing.

Jeżeli uznacie, że ten kierunek Wam nie odpowiada, lub nie chcecie nawiązywać współpracy – nie ma problemu. Audyt jest dla Was.

Możecie go wykorzystać w dowolnym momencie. Wszystko po to, aby dać Wam i mnie pewność, że nasza współpraca to dobra decyzja.

Jak audyt wygląda
w praktyce?

Jeszcze przed współpracą analizuję dokładnie Waszą sytuację, aby podjąć decyzję, czy mogę Wam pomóc w zwiększeniu ilości potencjalnych klientów.

Audyt jest dla Was, niezależnie od decyzji i tego, czy nawiążemy współpracę. Znajdziecie w nim obszary, które warto rozwinąć, aby osiągnąć lepsze wyniki.

Jeżeli zaproponowany przeze mnie kierunek ma według Was sens, zaczniemy współpracę. Jeżeli uważacie, że to jednak nie to, audyt zostaje dla Was.

Możecie zrobić z nim co tylko chcecie 🙂

Dlaczego w ogóle uważam,
że mogę Wam pomóc?

Od kilku lat pracuję jako Marketing Manager i konsultant marketingu B2B. Tworzyłem w tym czasie niejeden dział od zera, planowałem strategię i wspierałem realizację.

Znając problemy i wyzwania marketingu B2B postanowiłem pomóc zarówno przedsiębiorcom, jak i marketerom w codziennej pracy.

  • Jestem założycielem bloga – ZacznijB2B.pl.
  • Możesz sprawdzić moją wiedzę – Udzielałem wywiadów między innymi dla Momencik na contencik, Digital Creators, Nowa Sprzedaż.
  • Znajdziesz mnie w miejscach powiązanych z marketingiem B2B – Porozmawiajmy, znajdziesz mnie na konferencjach, szkoleniach czy w większości społeczności dotyczących marketingu, sprzedaży i biznesu.
Porozmawiajmy o Twoim marketingu!

Jeżeli chcesz, żeby Twój marketing zaczął przynosić coraz lepsze rezultaty z każdym miesiącem – daj znać. Przeprowadzę dla Was bezpłatną analizę, a później ustalimy, czy taka współpraca ma u Ciebie sens. Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą.